Методичний тиждень.

Хімія – одна з природничих наук про речовини та їх перетворення. Формули, задачі, незрозумілі рівняння реакцій... Здавалося б, так складно. А виявляється, це неймовірно цікава і захоплива наука. Цю думку підтримають усі, хто відвідав урок-подорож у країну "Хімляндія" (учитель Дорош І.В.)
Під час уроку діти виконували цікаві завдання, проводили досліди. Школярі отримали багато позитивних емоцій. Вчитися цікаво, дійсно, можливо! Дітей завжди спонукає до навчання все несподіване, фантастичне, оригінальне!






 У рамках методичного тижня учитель початкових класів Губик Ганна Володимирівна ознайомила усix охочих з iнновацiйною iгровою розвиваючою технологією - "Лепбук" та провела цiкавий майстер-клас. Під час захопливого заняття всі виявили інтерес до обраної теми.

Щиро зичимо творчого натхнення і нових цікавинок!








 Щорічно, 25 лютого, вся спільнота відзначає день народження Лесі Українки. Учні 4 класу (кл.керівник Заяць О.В.) переглянули презентацію " Сторінками життя і творчості поетеси", провели конкурс читців її творчості, складали сенкан "Леся".






 Уривок повісті " Хто проти суперкрутих" надихнув учнів 4 класу (кл.керівник Заяць О.В.) влаштувати День талантів. Напередодні дітям було запропоновано продемонструвати свій талант. Ось що учні показали...









 У гімназії вчителями історії Каляманською Г.В. та Скварко О.В. оформлено банер "ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ГЕРОЯМИ!". Ми маємо пам'ятати хто стоїть на варті нашого спокою.

Щиро дякуємо нашим воїнам, захисникам та захисницям за їх героїзм, стійкість і відданість, за можливість працювати, навчатися, мріяти!
Слава Україні! Героям Слава!




 24 лютого 2022 року росія почала повномасштабне вторгнення на територію України. Проте російсько-українська війна триває вже 10 років. Саме про це нагадали учням гімназії шестикласники у своєму флешмобі "2 роки незламності". Діти повідомили короткі факти про події попередніх років та висловили надію на те, що Україна вистоїть та переможе. (класний керівник Юрга К.Й.)







 У гімназії з нагоди Міжнародного дня рідної мови з учнями 7-8 класів проведено навчальну гру " У царстві рідної мови"(вчитель Л.Іванчук).Учасники гри відгадували жартівливі загадки, відновлювали фразеологізми, створювали слова , проговорювали скоромовки, спробували себе в ролі редакторів.Учні розширили знання про красу і багатство української мови, усвідомили необхідність її глибокого вивчення, адже мова - наш скарб,без якого не може існувати ні народ, ні Україна!





 21 лютого в Україні і світі святкують Міжнародний день рідної мови. Рідна мова – це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Саме тому так важливо пам’ятати своє коріння та вітати рідних та близьких людей з цим чудовим святом.

Наші першокласники долучились до такого свята: виготовляли поробки " Красуня-українка", розповідали вірші про українську мову, переглянули презентацію, провели флешмоб " Я розмовляю українською" ( вчитель Кокоруз Н.С.)



 

🇺🇦 Сьогодні учнівський та педагогічний колективи гімназії вшанували подвиг Героїв Небесної Сотні під час години пам’яті «Тернистий шлях до свободи» (педагог-організатор Каляманська Г.В.).
Діти у віршованій формі розповіли про події тих днів на Майдані, згадали Героїв Небесної Сотні, вшанували пам'ять хвилиною мовчання.
Вічна шана і вдячність усім, хто тримає небо над Україною.





 Цього року День єднання святкується втретє в історії.

Учні гімназії приєдналися до свята. На лінійці було піднято державний прапор і виконано гімн. Молодші школярі виготовляли долонька єднання, складали пазл.
Старшокласники ознайомилися з історією запровадження цієї визначної дати, були учасниками вікторини під назвою "Об'єднай Україну".
Це свято демонструє нашу здатність боротися за рідну землю, незалежність та майбутнє.








 21 тиждень у НУШ присвячено ознайомленню першачків із книгами та читанням. Завдяки цьому діти змогли усвідомити, що читання є невід’ємною складовою нашого розвитку. Учні удосконалювали читацькі навички і змогли сформувати власні уподобання у світі дитячої літератури. Крім того, дітлахи усвідомили важливість дбайливого ставлення до книги.

Цікаво і змістовно пройшов тиждень «Мої улюблені книги» у 1 класі. Адже книга – це віконце у дивовижний світ. Вона веде усіх чарівними та мудрими стежками й завжди повчає.
На уроках української мови класний керівник Кокоруз Н. С. ознайомила учнів з історією виникнення книги, з її складовими частинами, із правилами користування, з бібліотеками України і світу. Діти працювали у парах і в групах, розповідали про свої книги, презентували один одному свою улюблену книгу.
Найцікавіше діткам було проведено урок-екскурсію до бібліотеки с. Боляновичі. Бібліотекар Єдинак О. І. ознайомили дітей з бібліотекою, системою її роботи, з правилами користування послугами абонемента та читальної зали; різноманітністю книг в бібліотеці, порядком розстановки книг на полицях; з бібліотечним фондом. Оксана Ігорівна пояснила дітям, навіщо їм потрібно читати книжки та яке значення має читання у нашому житті. Також дітки стали читачами шкільної бібліотеки і з задоволенням розглядали та читали книжки.






 Щорічно у першу середу лютого світ відзначає свято - Всесвітній день читання вголос.

Учні 2 класу під керівництвом вчителя Губик Г.В. читали вголос уривки своїх улюблених казок, прислів'я, скоромовки. Вони познайомили один одного із книгами, які читають.
Також діти відвідали сільську бібліотеку, де їх приязно зустріла бібліотекар Єдинак О.І. Діти з радістю і захопленням переглядали книги та читали їх вголос. За старання кожен одержав в подарунок солодощі.
Таке читання розвиває швидкість мовлення, розширює словниковий запас, покращує розуміння й активне слухання. Учнів нагородили Відзнаками за активну участь у Всесвітньому дні читання вголос.
Пам'ятайте! ЧИТАТИ потрібно всім і завжди.

 Відпочивати - це не про наш 1 клас. Розвиваємо математичні здібності також і на перерві. Гра " Нагодуй курочку" ( вчитель Кокоруз Н. С.)







 Учні гімназії були учасниками обласного етапу Всеукраїнського конкурсу "Птах року -2023" від Львівського обласного центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. Маємо такі результати:

- ІІ місце у номінації "Кращий літературний твір" (колектив учнів 3 класу, кл.керівник Жук О.В.);
- ІІІ місце у номінації "Природоохоронна, дослідницько-пропагандистська і практична екологічна робота у вирішенні проблеми охорони птахів" (учениця 7 класу Рихліцька С., вчитель Скварко О.В.)
Вітаємо переможців і бажаємо їм творчого натхнення, наснаги та нових здобутків і перемог на ниві еколого-натуралістичної творчості й охорони природи рідного краю!





«Дезінфекція колодязя – профілактика розповсюдження інфекційних хвороб»

  Дезінфекція колодязя - профілактика розповсюдження інфекційних хвороб.